Стильна двоспальне ліжко Грета 160 (Greta160) на металевій основі. Ця модель ліжка має оригінальний дизайн, що додасть інтер'єру вашій спальні вишуканості та комфорту. Ніжки ліжка виготовлені з натурального дерева гевея та тоновані в колір "горіх". Бічні частини містять елементи художнього кування в кольорі рустикаль. Каркас спального місця виготовлений із металевої квадратної труби, пофарбованої чорною порошковою фарбою, обладнаний буковими ламелями.
Габаритні розміри: ширина 170 см, довжина 210 см, висота 105 см. Спальне місце: 1600х2000 мм.
Цю модель ліжка можна замовити з такими розмірами спального місця:
- 1600х2000
Двоспальну ліжко Грета 160 (Greta160) можна купити з доставкою в Дніпро, Київ, Кропивницький, Житомир, Ужгород, Рівне, Миколаїв, Полтава, Львів, Херсон, Запоріжжя, Черкаси, Суми, Чернігів, Харків, Чернівці, Вінниця, Луцьк, Бориспіль, Гайсин, Івано-Франківськ, Трускавець, Хорол, Лубни, Конотоп, Одеса, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Тернопіль, Мукачево, Дрогобич, Миргород, Золотоноша та інші населенні пункти України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Metal |
| Країна виробник | Малайзія |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Горіх |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
- Ціна: 6 627 ₴







